Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Za tento otravný banner poděkujte EU :)

Aktuality

Uživatelé

Přihlášení uživatelé: 1
Fotoklub: 106
Hostů: 505
Nejnovější člen: Zdenek Hrobský
Nejnovější hosté: Miroslav Hajný
Dan Nissley
Eirik Gronningsaeter
Výstavní síň: Jeff Wack - USA

FOTOGALERIE

Vítejte u nás!

Na těchto stránkách naleznete v jednotlivých galeriích výběr fotografií všech žánrů od výborných profesionálních i amatérských fotografů. Můžete se jimi nechat inspirovat.Pokud fotografujete ať už jako profesionál nebo jen pro zábavu, můžete se stát i vy součástí těchto stránek. Stačí, když se zaregistrujete, vytvoříte si svůj profil a vložíte své fotografie do galerie fotoklubu, po schválení budou zveřejněny. Komunikace v angličtině není problém.

Fotogalerie hosté

se nachází pod odkazem hosté a nabízí možnost zhlédnout velmi kvalitní profesionální a amatérské fotografie z celého světa. V této fotogalerii naleznete zahraniční i české fotografy, na jejichž webové stránky se dostanete kliknutím na WEB. Mezi naše přední hosty patří Jim Zuckerman, Mark Ozane, G.M.B. Akash, Nate Chappel, Alper Cukur, Anna Bodnar, Cole Thomson, Steen Doessing, Leon Bass, Jeff Grand, Glen Bartley, Diane Aséo Griliches, Dominic Rouse, Edwin Kats, Pascual Frederic, Pavel Filatov, Young Richard, Lambert Christine, Nataliya Peregudova, Melnysyn Gary, Jeade Dewalt, David Fokos, Mork Erlend, Tommy Indeberg, Bastien Pons, Lorena Cordero, Joan Myers, Michael Ryan, František Dostál, Karel Málek, Francesca Galliani, Liang Ma, Bill Gekas, Adam Jahiel, Rania Matar, Shahadat Hossain, Humberto Landeros, Andy Willsher, Conti Giorgio, Dimitri Mellos, Shin Noguchi, Jay Patel, Josef Hoflehner, Leon Leijdekkers, Rui Palha, Eric Frey, Giorgio Bisetti, Sven Creutzmann a další vynikající fotografové, kteří nám pomohli k této velké fotogalerii.

Information about website in English

Přejeme příjemný zážitek!

Facebook

Google+